درباره ما

درباره ما

بسیار خوشحالیم که همراهمون هستین و میتونیم داستان تولد مای گلدیس رو براتون بگیم.

ایده اولیه گلفروشی مای گلدیس مربوط به سال 98 هست. زمانیکه تولد یکی از همکارهامون بود و برای سوپرایزش تصمیم داشتیم گل و کیک بصورت آنلاین سفارش بدیم و در محل کار غافلگیرش کنیم. خواستیم گل و وسایل تولد با هم سفارش بدیم که سوپرایزمون کامل باشه و یک خاطره خوب برای همه مون باشه.

در گوگل جستجو کردیم ولی به سایتی که هدف ما رو برآورده، پیدا نکردیم. اون زمان متوجه خلا گلفروشی شدیم که بشه همراه گل های تازه، کیک هم سفارش داد. روی این ایده کار کردیم، نمونه های خارجی شو بررسی کردیم، کلی پرس و جو کردیم تا بتونیم طرح اولیه رو کامل کنیم و نتیجه شد گلفروشی مای گلدیس.

از اون زمان به بعد همراه بسیاری از لحظات شاد شما بودیم و در کنارتون کلی یاد گرفتیم. سختی کار زیاد دیدیم و چند بار شکست خوردیم اما ناامید نشدیم. دوباره بلند شدیم و از نو شروع کردیم. مطمئنا اگه شما همراهمون نبودین نمیتونستیم ادامه بدیم.

مهمترین مشخصه درباره ما ، اینه که یک تیم نوپا و جوون هستیم که کلی آرزو و رویاهای بزرگ داریم که بدون همراهی و کمک شما تحققش ممکن نیست. ما در تلاشیم تا زیبایی و طراوت گل ها رو بدون واسطه از گلخونه به دست شما برسونیم تا بتونیم باافتخار سفیر پیام پرمهر شما به عزیزانتون باشیم.

میخواهیم در مای گلدیس تمام توانمون رو بگذاریم که زیبایی و شادابی گلها لبخند رو به لب شما و عزیزانتون بیاره و بتونین هدیه و سورپرایزتون رو با بالاترین سطح کیفیت به دست عزیزانتون برسونین.

رضایت شما برای ما مهمترین مساله اس. بنابراین اگر از گل یا هدیه ای که دریافت شده رضایت ندارین، ما مبلغ رو براتون برمی گردونیم. پس با اطمینان از مای گلدیس خرید کنید و لبخند هدیه بدین.

ما در مای گلدیس سعی کردیم سهمی هر چند کوچک در اشتغال جوانان برداریم: از تولیدات گلخونه داران جوان تا محصولاتی مانند عروسک و کیک های خانگی و … همه در تلاشیم تا با امید و لبخند به زندگی ادامه بدیم.

ما در مای گلدیس سعی می کنیم نهایت امنیت برای سفارش شما رو فراهم کنیم. وبسایت ما گواهی SSL داره و با https شروع میشه و تنها خودتون میتونین به اطلاعات حساب تون دسترسی داشته باشین. ما از درگاه پرداخت امن زرین پال استفاده کردیم تا شما با خیالی آسوده به ثبت سفارش خودتون بپردازین.

امیدواریم بتونیم شایسته در خدمت تون باشیم و همیشه همراهمون باشین.

Shopping Cart